Stojan Roll pro monitor

Další jednoduchý, ale velmi praktický doplněk pro váš kancelářský nebo pracovní stůl. Stojan Roll. Vyberte si desku ze základních nebo prémiových dekorů. A také zvažte, zda se vám nebude hodit i kabelová průchodka. Navrtáme vám ji přesně tam, kam budete potřebovat. Podnožky stojanu Roll vyrábíme ve dvou provedeních: bílé a černé.

stojan pod monitor roll woooooo.cz
Vložení podnožek: nahoře 0 mm (velikost desky 600 mm), dole 150 mm (velikost desky je 900 mm)

Vložení podnožek?

Můžete si vybrat, kam chcete podnožky umístit. Na fotce výše jsou pro vaši lepší představu dva stojany Roll na sobě.

Horní z nich má podnožky na krajích desky. Tedy 0 mm od levé/pravé hrany desky. Spodní stojan Roll má podnožky vložené směrem ke středu o 150 mm.

Jak si stojan Roll správně nakonfigurovat?

  • nejprve si vyberte dekor, ze kterého bude nosná deska
  • zvolte rozměr nosné desky; ve standardu se liší šířkou (600 mm, 700 mm, 800 mm a 900 mm). Pokud byste potřebovali jinou šířku, stačí říct. Umíme. Hloubka je standardně 260 mm
  • poté si vyberte barvu podnožek (bílé, nebo černé)
  • pokud chcete, abychom vám do nosné desky vyvrtali otvor pro kabelovou průchodku, zvolte tuto možnost
  • a konečně si vyberte vložení podnožek, tedy zda je chcete zcela na kraji nosné desky, nebo je máme vložit (a o kolik) směrem ke středu nosné desky
stojan pod monitor roll woooooo.cz
Černá nosná deska o šíři 900 mm, bílé podnožky (vložené směrem ke středu nosné desky zleva/zprava o 150 mm)

Tip

Při výběru si změřte velikost podstavce vašeho monitoru/displeje. A také šířku klávesnice, kterou hezky schováte po práci pod monitor.

Většina displejů má nedostatečnou výšku; díváte se směrem dolů, pak vás bolí záda, zbytečně namáháte krční páteř. Monitor byste měli mít ve výšce vašich očí. Proto je Roll opravdu oblíbeným doplňkem vašich pracovních míst.

stojan pod monitor roll woooooo.cz
Bílá nosná deska o šíři 600 mm, bílé podnožky (vložené směrem ke středu nosné desky zleva/zprava o 0 mm, tedy jsou na krajích nosné desky)

Elegantní řešení

Pokud od nás ještě nemáte stolovou desku, popřemýšlejte o ní. Spolu se stojanem Roll (nebo Flex) si lusknutím prstu vytvoříte parádní pracovní místo. A to nejen hezké, ale i praktické a funkční.

stojan pod monitor roll woooooo.cz
stojan pro monitor Roll na stolové desce (obojí v dekoru DTDL dub Halifax přírodní)